Template:Using Gramps/furtherref contents/cs

From Gramps
Jump to: navigation, search

Gramps je otevřený genealogický softwarový produkt.Jako každý otevřený projekt, i Gramps potřebuje pomoc dobrovolníků při vytváření příruček a návodů. Mnoho uživatelů naštěstí přispělo projektu přidáním tipů, návodů, uživatelských příruček a příkladů do této wiki. Také Vaše účast je potřebná a vítaná. Váš příspěvek do této wiki pomůže novým uživatelům rychleji pochopit Gramps a/nebo najít odpovědi na otázky o použitelnosti programu.

  • Vidíte-li konkrétní oblast, která by měla být zdokumentována (nebo stávající dokumentace zlepšena) podívejte se prosím jak můžete pomoci. Můžete také samozřejmě vytvořit návod na řešení specifického problému, vylepšit tuto wiki, nebo pomoci s uživatelskou příručkou.
  • Chcete-li se zapojit do vývoje navštivte Vývojářský portál, kde najdete návody na vytváření vlastních zpráv a reportů.
  • Instalace - podívejte se na hlavní stránku Instalace.
  • Podpora - Gramps je komplexní produkt založený na vývojové práci dobrovolníků.
  • Kontaktujte nás - hlášení chyb, náměty na nové funkce, mailová konference, IRC a Gramps Fórum.

Celá dokumentace



Stále jsem nenašel co hledám...

Pokud kolem Gramps zůstaly jakékoli nezodpovězené otázky, potom mailové konference mohou být dalším místem, kde hledat pomoc. Nejprve prohledejte archivy listu gramps-users a pokud nenajdete odpověď, pošlete otázku na adresu [email protected].