Gramps:About/pl

From Gramps
< Gramps:About
Revision as of 18:42, 10 March 2008 by Yenidai (talk | contribs) (Initial translation)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

GRAMPS jest programem genealogicznym dla systemów Linux i innych UNIX-owych, oraz Windows. Nazwa GRAMPS wywodzi się od słów Genealogical Research and Analysis Management Programming System (w wolnym tłumaczeniu: System Wspomagania Badań Genealogicznych i Programowego Zarządzania Tą Informacją).

Widok relacji

GRAMPS wspomaga Ciebie w tworzeniu drzewa Twojej rodziny, umożliwiając zapisywanie, edycję i przetwarzanie danych genealogicznych. GRAMPS próbuje udostępnić Tobie wszelkie popularne cechy innych programów genealogicznych, ale co ważniejsze, zapewnić dodatkową funkcjonalność w nich nie dostępną. Składa się na to możliwość wprowadzenia każdej, nawet najdrobniejszej, informacji bezpośrednio do systemu i zdolność do przestawiania, zmiany i łączenia tych informacji w dowolny sposób, a wszystko po to, aby ułatwić Tobie prowadzenie badań, analizę i wypełnianie potencjalnych luk w historii rodu.

GRAMPS aktualnie ma swoje wersje dla Linuksa, BSD, Solarisa oraz Windowsa. Po więcej informacji na temat jak zainstalować program, zobacz stronę pobierania.

Więcej informacji znajdziesz: